NIKOHO NEZKLAMEME, ŘÍKÁ INIESTA DO NOVÉHO ROKU

31. prosince 2010 v 19:50 |  Andrés Iniesta
Iniesta
Andrés Iniesta odmítl slíbit fanouškům do nového roku tituly, přesto ale zdůraznil, že tým dá všechno do toho, aby každou soutěž vyhrál... Nevzrostlý šestadvacetiletý záložník se ve svém posledním rozhovoru roku poznamenaném mistrovstvím světa krátce ohlédl do minulosti a následně hovořil o krátkodobější i dlouhodobější budoucnosti, zápas s Levante a Zlatý míč nevyjímaje.

Už pozítří se Blaugranas postaví do svého prvního utkání v novém roce a kvůli tomu pro ně není konec prosince a začátek ledna zrovna klidný. "O silvestra budeme mít volno a zítra budeme v pořádku na tréninku. Jsme profesionálové a musíme se podle toho také chovat," upozorňuje a k samotnému utkání dodává: "Musíme pokračovat tam, kde jsme před přestávkou skončili. Odehráli jsme některé velké duely - včetně vítězství nad Realem Madrid - díky nimž si nás budou všichni pamatovat."

Iniesta

Proti Levante však ještě nebude moci nastoupit nový blaugrana Ibrahim Afellay, jehož i podle slov Maxwella noví spoluhráči rádi vítali. "Bude pro nás důležitý hráč," tvrdí autor čtyř branek v současném ligovém ročníku. "Má velký talent a kvality. Budeme se snažit mu pomoci usadit se tak rychle, jak jen to bude možné."


FIFA Zlatý míč
Do oznámení výherce prestižního individuálního ocenění časopisu France Football zbývá jen pár týdnů, ovšem už předem je jisté, že vyhraje hráč Barcelony. "To samo o sobě je skvělý fakt pro celý klub," říká Iniesta."Nedovedu si představit, že bych vyhrála já... už být ve finální trojici s Xavim a Messim je fantastické."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama